fbpx

Reklama, która kieruje do tej strony, jest skierowana do kobiet w wieku 25-44 lat, które nie mają dzieci i mieszkają w Warszawie.

Jeżeli Google kwalifikuje Cię do tej grupy, a nie należysz do niej, to możesz już opuścić tę stronę. Jeżeli jesteś w związku, to też możesz ją opuścić.

Szukam dziewczyny/koleżanki. Mam 31 lat.  176 cm wzrostu. Nie piję, nie palę, nie biorę narkotyków. Zdrowo się odżywiam – praktycznie nie jem żywności ze sztucznymi składnikami.

Jestem (i pewnie będę do co najmniej 35 rż) w trybie tworzenia swojego sukcesu. 

Nie mam więc czasu i pieniędzy na randkowanie, a tym bardziej zakładanie rodziny.

Jestem kwalifikowanym nauczycielem angielskiego i pasjonatem materiałów do jego nauczania. 

Chcę połączyć przyjemne z pożytecznym.

Mogę uczyć się BEZPŁATNIE angielskiego. 

Na swoich lekcjach nie uczę z jednego podręcznika. Za każdym razem używam nowych materiałów (stron, aplikacji, kart pracy). Przenoszę przedszkolne nauczanie angielskiego do świata starszych uczniów.

Wiąże się to z ciągłym testowaniem nowych materiałów. Jak znajdę nowa aplikację, to muszę ją najpierw sam poznać, aby móc nią uczyć. 

Więc, mógbłym na Tobie testować takie materiały. Najlepiej jak masz duży telewizor. Mogę podłączyć do niego swój tablet albo telefon. 

W sobotę albo niedzielę mogłabyś podjeżdżać po mnie (samochód z twojej strony wymagany), zabierać do siebie, przez 2-3 godziny potestowalibyśmy apki i później byś mnie odwoziła. 

Scroll to Top

Ta strona używa ciasteczek :)