fbpx

Angielski

dodatkowe lekcje

online 1 na 1 od 9 rż.

Dzień dobry,

nazywam się Tomasz Pomećko i jestem nauczycielem języka angielskiego. 5 lat temu otrzymałem tytuł magistra Filologii Angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Od tego czasu uczę angielskiego przez większą część dnia. Gdy studiowałem udzielałem do 10 lekcji tygodniowo.

Szkolną naukę angielskiego zapamiętałem jako wypełnianie czarno-białych kart pracy. W swoim nauczaniu postanowiłem wyjśc naprzeciw temu. Na swoje lekcje offline przygotowywałem kolorowe fiszki na technicznym papierze i kolorowe karty pracy. W pewnym momencie używałem aż 4 drukarek na raz. Mój dzień zaczynał się od wycinania fiszek do południa, potem do wieczora uczyłem i od wieczora szukałem nowych materiałów. 

 Wszystko po to, aby zapewnić uczniowni jak najwięcej frajdy z nauki. 

 Lekcje były bardzo efektywne, ale brakowało w nich wielu ważnych elementów jak m.in: audio, wideo, rankingi i interaktywność. Przejście do trybu online uzupełniło moje lekcje o brakujące elementy i dodało wiele nowych. Po praktycznie 10 latach naucznia muszę przyznać, że obecnie moje lekcje są najbardziej produktywne. Doświadczenie to może 30% tego, ale 70% to możliwości jakie dają mi interaktywne materiały. Od 2020 wyszukuję perełki wśród interaktywnych ćwiczeń. Ciężko wszystko zliczyć, ale będzie ich ponad 2 tysiące.

Szukam uczniów, z którymi będę się uczył do wakacji. Najwięcej doświadczenia mam w nauczaniu klas 3-8, w tym przygotowaniu do egzaminu 8-klasisty. Coraz bardziej rozwijam swoją bazę materiałów dla uczniów szkoł ponadpostawowych. Najwięcej mam dla klas 1-3. Jeżeli chodzi o uczniów dorosłych to najlepiej mi wychodzą intensywne kursy dla początkujących z gramatyki i mówienia.

Lekcja trwa 60 minut, a jej koszt to 45 PLN. Możliwe lekcje 40 MIN za 32 PLN.

Scroll to Top